• (0312) 264 7090
  • This email address is being protected from spambots. You need JavaScript enabled to view it.

Ben bir çınarım; Bakmayın şu an tohum olduğuma içimde asırlarca toprağın içine köklerini salabilecek kadar özgürce kollarını göğe uzatabilecek kadar enerjim var.
Yeter ki bana ben olabilme imkânı verin. Toprağın içinde köklerimi toplumsal değerlerle buluştururum. Kollarımı gökyüzüne evrensel değerlerle uzatırım. Ben bir çocuğum. Ben bir bireyim. Ben bir insanım..

  • Artistic Creation #1
  • Artistic Creation #2
  • Artistic Creation #3

İpucu KolejiResimMüzikİngilizceAnaokulu

İpucu koleji ana sınıfı olarak okul öncesi eğitim süresince çocuklarımızı ilköğretime ve hayata hazırlarken toplumsal ve evrensel değerlerden ilham almaktayız. Amacımız çocuklarımızı bir birey olarak kendilerinin farkına varmalarını sağlarken paylaşmayı, dayanışmayı, birlikte üretmeyi, toplumsallaşmayı da onlara kazandırabilmektir.

Tüm sınıflarımız da okul öncesi öğretmenliğinden mezun öğretmenler eğitim vermektedir. Sınıflarımız çocukların yaşayarak, keşfederek, soru sorarak, araştırarak öğrenebilecekleri alanlara göre dizayn edilmiştir.
Bahçemizde anasınıfına ait oluşturduğumuz alanda çocukların her türlü oyunu oynamalarına ve etkinlikler yapabilmelerine imkân sağlayacak şekilde dizayn edilmiştir.
Okulumuz da yemek, sağlık ve temizlik hizmetleri ilgili birimler tarafından dikkatle yapılmaktadır. Bu alanların denetimi okul idarecilerimiz tarafından dikkatle yapılmaktadır.
Yemek listesi çocuklarımızın günlük kalori tüketimi gözönünde bulundurularak hazırlanmaktadır.
Yemeklerimiz gıda mühendimizin denetiminde aşçılarımız tarafından temizlik ve pişirme teknikleri gözönünde bulundurularak yapılmaktadır.

İpucu Koleji Anasınıfı olarak bugünün tohumlarını Çınar olabilme niteliğini tüm benliğinde barındıran tohumları sağlıklı eğitim hayatı ile buluşturabilmektedir.
© 2019 İpucu Koleji. Tüm Hakları Saklıdır.